Buderus pompy ciepła Logatherm

30 maja 2022

Pompy ciepła Logatherm Buderus to inteligentne, wydajne, designerskie urządzenia. Dzięki innowacyjnej, wysokiej jakości konstrukcji tytanowo-szklanej wyznaczają nowe standardy dla pomp ciepła. Ogrzewanie pompami ciepła powietrze-woda to proces, który polega na pochłonięciu ciepła z powietrza i przekazaniu go do systemu grzewczego. Korzystanie z odnawialnego źródła energii zorientowane jest na przyszłość i pomaga chronić ograniczone zasoby naturalne.

Pompy ciepła Logatherm Buderus – inteligentny system

Pompy ciepła Logatherm marki Buderus to inteligentny, wysokowydajny system do wytwarzania energii. Imponujący projekt systemu sprawia, że jego wysoka wewnętrzna jakość techniczna jest wyraźnie widoczna też na zewnątrz. System ma dyskretny i elegancki wygląd. Dzięki kompaktowej obudowie zajmuje niewiele miejsca w domu i fascynuje swoim nowoczesnym designem. 

Pompa ciepła Logatherm WLW AR, IR, WPLS – łatwa obsługa

Obsługa pompy ciepła Logatherm jest bardzo prosta. Dotykowa jednostka sterująca zamontowana na obudowie za ergonomicznie umieszczoną klapką, sprawia, że nawet zaawansowanymi ustawieniami łatwo jest sterować. Pompa ciepła standardowo wyposażono w system sterowania Logamatic EMS plus i Logamatic HMC300. Zdalne sterowanie umożliwia nieskomplikowaną i intuicyjną obsługę za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Stosując podejście modułowe, tę pompę ciepła powietrze-woda można łatwo rozbudować o dodatkowe źródła energii odnawialnej. 

Pompa ciepła Logatherm Buderus – nowoczesny design

Pompa ciepła Logatherm pasuje do niemal każdego środowiska domowego dzięki swojej przejrzystej, dyskretnej elegancji. W ten sposób otwiera nowe możliwości architektoniczne w planowaniu i aranżacji domowych systemów grzewczych. Przemyślana do ostatniego szczegółu konstrukcja nie tylko komunikuje wysoką wartość użytkową tej pompy ciepła, ale także zwraca uwagę na jej bezkompromisową jakość i zaawansowaną technologię. Co więcej, fascynuje łatwością obsługi, która stawia użytkownika w centrum uwagi. Pompa ciepła Logatherm Buderus dostępna jest w kolorze czarnym i białym, dzięki temu doskonale wpasuje się w każde domowe otoczenie. Design urządzenia wyraźnie odzwierciedla najnowocześniejszą technologię i łatwość obsługi, które są jej charakterystycznymi atrybutami. Przełomowy projekt tego systemu wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła.