Pompy ciepla Nibe promocja

Weź udział w wiosennej promocji szwedzkich pomp ciepła NIBE i otrzymaj 5 lat gwarancji

Jak otrzymać 5 lat gwarancji na pompy ciepła NIBE?

  1. W terminie od 01.01.2023 do 30.11.2023 DOKONAJ ZAKUPU pompy ciepła NIBE AMS w naszym sklepie i zachowaj dowód zakupu.
  2. W terminie od 01.03.2023 do 30.11.2023 ZAREJESTRUJ SIĘ za pomocą formularza rejestracyjnego: http://szwedzkapromocja.pl/
  3. E-mailem otrzymasz KUPON potwierdzający przystąpienie do promocji.
  4. ZAINSTALUJ system i dokonaj pierwszego uruchomienia przez Autoryzowanego Serwisanta / Instalatora.
  5. WYPEŁNIJ kupon promocyjny i kartę gwarancyjną.
  6. W ciągu 14 dni* od pierwszego uruchomienia  (jednak nie później niż do 31.03.2024r.)  ODEŚLIJ wypełniony Kupon Promocyjny wraz z dowodem zakupu i Protokołem Pierwszego Uruchomienia za pomocą formularza rejestracyjnego pompy ciepła, zawartego w zakładce REJESTRACJA POMPY CIEPŁA na stronie:  www.nibe.pl/serwis.

*Termin 14 dni wynika z pkt.3 warunków gwarancji podstawowej. Jeżeli dokonałeś wcześniej rejestracji pompy ciepła, to odeślij Kupon promocyjny wraz z dowodem zakupu, za pomocą formularza rejestracyjnego pompy ciepła, zawartego w zakładce REJESTRACJA POMPY CIEPŁA na stronie: www.nibe.pl/serwis

W ramach promocji NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. oferuje bezpłatnie,
5-letnią gwarancję na:

Na 5-letni okres gwarancji składa się 3-letnia gwarancja podstawowa oraz 2-letnia gwarancja dodatkowa, której koszt pokrywa firma NIBE-BIAWAR. Karta Gwarancyjna jest dostarczana klientowi wraz z urządzeniem. Potwierdzenie udzielenia 5-letniej gwarancji w ramach promocji „Przybij piątkę z NIBE” zostanie wysłane na adres e-mail Użytkownika, po odesłaniu wypełnionego Kuponu Promocyjnego wraz z dowodem zakupu i Protokołem Pierwszego Uruchomienia, za pomocą formularza rejestracyjnego pompy ciepła, zawartego w zakładce REJESTRACJA POMPY CIEPŁA na stronie: www.nibe.pl/serwis.